GS Betakaroten Forte s měsíčkem cps. 80+40

GS Betakaroten Forte s měsíčkem cps. 80+40
Výrobce: GREEN SWAN (CZ)
Kód zboží: 3290773
HEM: Notifikace o uvedení na trh
Dodání: 1-2 dny
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 163,48 Kč
Cena: 188,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Doplněk stravy.

Informace o zboží

GS Betakaroten FORTE s měsíčkem je přípravek s obsahem silné dávky beta-karotenu, nově obohacený o měsíček lékařský, biotin a zinek. Pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky zejména při intenzivnějším opalování.

Výhody jednotlivých složek přípravku:

- Beta-karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A, který udržuje normální stav pokožky a pečuje o ni, pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky po pobytu na slunci. Navíc příznivě působí na udržení zdravého zraku a podporuje imunitní systém.

- Měsíček lékařský díky svým příznivým účinkům na pleť pomáhá zklidnit pokožku po opalování.

- Biotin patří mezi vitaminy skupiny B. Napomáhá k regeneraci pokožky a vlasů nejen po opalování a přispívá k pevným nehtům.

- Zinek jako silný aktioxidant působí proti volným radikálům, které vznikají při UV zářen. Je důležitý k metabolismu vitaminu A v těle, pro správné fungování imunitního systému, pro dobrý stav pokožky, vlasů a nehtů a pro podporu dobrého zraku.

Doporučené dávkování:
1 kapsle obden. Pří intenzivním opalování 1 kapsle denně.

Upozornění:
Není určeno dětem do 3 let a těhotné ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pří-pravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Při pobytu na slunci vždy používejte krémy s ochranným faktorem. Přípravek nenahrazuje zevní ochranu. Ucho-vávejte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.

Velikost balení: 80+40 kap-slí

Hmotnost obsahu: 30 g