Niquitin mini 4mg pas.cmp.3x20ks

Niquitin mini 4mg pas.cmp.3x20ks
Hodnocení: Hodnocení: 5,00 5,00 (1 hlas)
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE (CZ )
Kód zboží: 3294494
Kód SÚKL: 208830
HEM:
ATC: N07BA01
Obsahuje: Nikotin
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 12,00 %
Cena bez DPH: 333,04 Kč
Cena: 373,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Volně prodejný léčivý přípravek.
Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Informace o zboží

NiQuitin Mini 4 mg jsou pastilky k odvykání kouření, nahrazují část nikotinu vstřebaného inhalací z cigaret. Přípravek NiQuitin Mini 4 mg léčí závislost na kouření prostřednictvím zmírnění abstinenčních příznaků (jako jsou podrážděnost a slabost) a potlačují chuť na kouření po vysazení nikotinu. Vstřebaný nikotin snižuje touhu kouřit a pomáhá tak odolat cigaretě. Neobsahuje dehet ani kysličník uhelnatý, a proto nemá takové zdravotní riziko jako kouření tabáku. Lisované pastilky NiQuitin Mini 4 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky, kteří kouří více než 20 cigaret denně.

Několik tipů jak si ulehčit proces odvykání kouření:
vyhoďte všechny cigarety, popelníky a zapalovače a vyperte všechno svoje oblečení, abyste se zbavili kouře z cigaret
najděte někoho v okolí kdo “do toho půjde s vámi” a snažte se získat podporu rodiny
lehce cvičte a můžete zkusit držet i lehkou dietu
snažte se myslet pozitivně a myslete na úspěch
připravte se na situace, kdy máte největší chuť na cigaretu. Pokud můžete, těmto okamžikům se vyhýbejte a mějte v záloze náhradní plán co namísto zapálení cigarety uděláte

Dávkování
Vložte 1 pastilku do úst a čas od času ji přemísťujte z jedné strany úst na druhou, až do úplného rozpuštění (asi 10 minut). Pastilky se nesmí žvýkat nebo vcelku polykat. Neužívejte více než 15 pastilek denně. Pokud užíváte pastilky v kombinaci s náplastmi, neužívejte více jak 10 pastilek denně.

Ukončení kouření naráz: Dospělí začnou užívat 8-12 pastilek denně až 6 týdnů, kdykoliv dostanete chuť na cigaretu. Potom postupně snižujte jejich počet během dne až na 1-2 pastilky denně, pak můžete užívání ukončit.

Ukončování kouření postupně: Při neodolatelné potřebě si zakouřit, dospělí použijí místo cigarety pastilku. Postupně snižujte počet vykouřených cigaret za den. Snižování počtu by mělo vést k zastavení kouření. Jestliže nepřestanete kouřit úplně během 6 měsíců, poraďte se s lékařem.

Kombinování pastilek s náplastmi: Pomáhá potlačit náhlou chuť na cigaretu. Dávkování dle tabulky v příbalovém letáku.