NOVEXPERT Trio-Zinc Express blemish care 7ml

NOVEXPERT Trio-Zinc Express blemish care 7ml
Výrobce: Laboratories Novexpert (F )
Kód zboží: 4611282
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 301,65 Kč
Cena: 365,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Péče propojující sílu přírody se špičkovými technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů, vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky.
Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky nacházející se přirozeně v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které se přirozeně vstřebávají do naší pokožky.
Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy.
Značka Novexpert je certifikována společností ECOCERT.

Řada Trio Zinc je určena pro dospělou pleť s akné a jinými nedokonalostmi a působí na vrásky.
Zinek, známý pro své léčebné účinky, se používá v dermatologii na léčbu nedokonalostí a zároveň jako prevence jejich vzniku.

PROTIZÁNĚTLIVÝ PŘÍPRAVEK SE ZINKEM.
SOS péče o pleť s cíleným účinkem: hloubkově čistí, stáhne přebytečný maz a rychle eliminuje nedokonalosti. Naneste na pupínky 1-3krát denně. Vyhněte se oblasti očí. 100% přírodní složení. Vegan. Vytvořeno lékaři. Certifikát ECOCERT.