LIPO C ASKOR - tekutý lipozomální vitamin C 136ml

LIPO C ASKOR - tekutý lipozomální vitamin C 136ml
Výrobce: inPHARM spol. s r.o., organizační složka, Praha (CZ)
Kód zboží: 3514495
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 346,96 Kč
Cena: 399,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

LIPO-C-ASKOR obsahuje výtažek ze šípků a bioflavonoidy z citrusů. Díky použité lipozomální technologii představuje nejúčinnější vstřebávání vitamínu C, který se postupně z lipozomu v organismu uvolňuje a distribuuje do cílových tkání např. imunitního, pohybového a nervového systému.

Doplněk stravy s tekutým lipozomálním vitaminem C. Vitamín C se omezeně vstřebává ze střeva do krve a při jednorázovém požití 100 mg běžného vitamínu C se až 80% tohoto množství vyloučí, aniž by byl organismus schopen ho zužitkovat. V přípravku LIPO-C-ASKOR je vitamin C obklopen vrstvou přírodních fosfolipidů, která v průběhu trávení poskytuje vitaminu C ochranný kryt a kromě prodlouženého vstřebávání umožňuje také snazší pronikání vitaminu C do buněk. Předností lipozomální technologie je nejúčinnější vstřebávání vitamínu C do cílových tkání např. imunitního a nervového systému. Vitamín C je obklopen vrstvou přírodních fosfolipidů, z nichž jsou utvořeny i naše buněčné membrány. Proto je lipozomální obal vnímán jako tělu vlastní a jeho vstřebávání do krve není omezováno krevními transportéry jako je tomu při podávání běžných lékových forem - včetně forem s pozvolným uvolňováním. Lipozomální vitamín C udržuje v organismu vyšší hladinu vitamínu C pro antioxidační kapacitu, imunitní a nervový systém.

Vitamin C přispívá k: normální funkci imunitního systému, ochraně buněk proti oxidačnímu stresu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální psychické činnosti, normální činnosti nervové soustavy, normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní a zvyšuje vstřebávání železa.

LIPO-C-ASKOR je vyroben s použitím přírodního slunečnicového lecitinu, a proto jej mohou užívat i osoby citlivé na sóju. Specifická chuť přípravku je dána charakterem jeho složek. Tuto mírně slanou chuť připomínající ořechy výrobce nechtěl maskovat přídavkem aditiv, jejichž použití se chtěl vyhnout v zájmu čistoty a účinnosti výrobku. Jste-li citlivý/á na chutě, rozmíchejte si odměřenou dávku v sladkém nápoji (100 % ovocná šťáva). Tento způsob konzumace nemá vliv na účinnost přípravku.

Balení obsahuje 136 ml (až 1000 mg lipozomálního vitamínu C v jedné dávce).
Dávkování a způsob užití
Doporučené dávkování: Dospělí 1 přiložená odměrka naplněná po rysku 5 ml (1000 mg vitamínu C) 1x až 2x denně, v kteroukoliv denní dobu. Dětem od 3-6 let věku se může krátkodobě podat 1x denně odměrka naplněná po rysku 1 ml (200 mg vitamínu C). Dětem od 6 let 1-2x denně odměrka naplněná po rysku 2 ml (400 mg vitamínu C).

Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 45 dnů.
Složení
Produkt obsahuje: čištěnou vodu, L-askorban sodný, etnanol (12m/m%), emulgátor (slunečnicový lecithin, polysorbát 80), regulátor kyselosti (monohydrát kyseliny citronové).

Vitamín C v jedné dávce (5g): 1000 mg(1250%*)

* RHP - referenční hodnota příjmu
Upozornění
Není vhodné pro děti do 6 let.
Jste-li těhotná, kojíte či užíváte léky ovlivňující krevní srážlivost, před užíváním přípravku se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí.