Klokan cps.60

Klokan cps.60
Výrobce: PARTNERS INC, CANADA (F )
Kód zboží: 3109106
HEM:
Dodání: 1-2 dny
DPH: 12,00 %
Cena bez DPH: 300,00 Kč
Cena: 336,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Pro zdraví kloubního aparátu jsou důležité funkční kolagenové struktury, které zajišťují tvar a pevnost chrupavky. Barny´s Klokan je doplněk stravy, který obsahuje efektivní kombinaci 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, glukosamin, chondroitin a kyselinu hyaluronovou, které jsou přirozenými složkami pohybového systému + vitamin C, který má význam při normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek, kostí a kůže. V přípravku jsou zastoupeny denaturované kolageny typu I a II formou patentovaných substancí COLLYSS™ a CARTIDYSS + nativní kolagen typu II. Barny´s Klokan je vhodný pro všechny, kteří chtějí udělat maximum pro svůj pohybový aparát i pro osoby, které klouby nadměrně zatěžují sportem či náročnou fyzickou prací. Je vhodný i pro dospívající v období růstu.

Účinná a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu:
Patentovaný kolagen COLLYSS™ – kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ I je odolný v tahu a vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy, kosti, vazivová chrupavka a v pokožce.
Patentovaný kolagen CARTIDYSS™ – kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ II je odolný v tlaku a vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci.
Nativní kuřecí kolagen typ II– nedenaturovaná forma kolagenu zachovávající strukturu trojšroubovice. Zdrojem je kuřecí chrupavka.
Vitamin C– ve formě kyseliny L-askorbové přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.
Chondroitinsulfát– polysacharid obsažený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky, pomáhá zadržovat vodu a tím zajišťuje chrupavce pružnost.
Glukosaminsulfát– glukosaminoglykan je jednou ze základních stavebních složek kloubní chrupavky.
Kyselina hyaluronová– glukosaminoglykan je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty a synoviální tekutiny v kloubech, kde díky svým viskoelastickým vlastnostem plní funkci lubrikantu a tlumiče nárazů.

Dávkování
1x denně 1 kapsle. Doporučujeme užívat společně s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Doporučujeme kúru několikrát do roka zopakovat nebo přípravek užívat trvale.

Složení
Aktivní látky v 1 kapsli: kolagen typ II – CARTIDYSS™ – 20 mg, kolagen typ I – COLLYSS™ – 20 mg, vitamin C – 20 mg (25 % RHP), chondroitinsulfát – 7,9 mg, glukosaminsulfát – 4,3 mg, kyselina hyaluronová – 0,8 mg,
nativní kolagen typ II – 20 µg. 1 kapsle (0,480 g): zahušťovadlo (kukuřičný škrob), želatina, CARTIDYSS™ z ryb (kolagenové proteiny typ II; chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, hydroxyprolin, kyselina hyaluronová),
COLLYSS™ z ryb (kolagenové proteiny typ I), kyselina L-askorbová (vit C 25 % RHP), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek), barvivo (oxid titaničitý), nativní kolagen typ II. Alergeny: produkty z ryb. RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Výrobce:
Canadian Partner Inc.
13 - 30 West Beaver Creek Rd. Richmond Hill
Ontario, L4B3K1
Kanada

Nejprodávanější

MUCONASAL PLUS

1,18MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML

Cena: 98,00 Kč Koupit


Niquitin mini 4mg pas.cmp.3x20ks

Cena: 375,00 Kč Koupit


ESSENTIALE

300MG CPS DUR 100

Cena: 331,00 Kč Koupit


Niquitin Clear 21mg tdr.emp. 7ks

Cena: 385,00 Kč Koupit


VICHY Liftactiv Collagen Specialist 50ml

Cena: 725,00 Kč Koupit


NiQuitin Freshmint 4 mg gum.mnd.100 I

Cena: 541,00 Kč Koupit