IBALGIN
400MG TBL FLM 48

IBALGIN
Výrobce: SANOFI-AVENTIS (D )
Kód zboží: 4594017
Kód SÚKL: 254301
HEM:
ATC: M01AE01
Obsahuje: Ibuprofen
Farmakoterapeutická skupina: Nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva | Deriváty kyseliny propionové
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 12,00 %
Cena bez DPH: 124,11 Kč
Cena: 139,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Volně prodejný léčivý přípravek.
Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Informace o zboží

Ibalgin 400 působí proti bolesti a zánětu různého původu a také snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek Ibalgin 400 se používá např. při bolestech hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci a bolestech po operaci.
Dále je také vhodný při bolestech svalů a kloubů při chřipkových onemocněních, při poranění měkkých tkání, jako je pohmoždění a podvrtnutí. Ibalgin 400 tlumí horečku při chřipkových onemocněních a používá se jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocnění.
Potahované tablety Ibalgin 400 jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let.


Dávkování
Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 1 tabletu 3x denně jednorázově nebo dle potřeby v odstupu nejméně 4 hodin, maximálně 3 tablety denně.

Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní. Pro děti ve věku 6–12 let je vhodný přípravek s obsahem 200 mg ibuprofenu (Ibalgin 200), dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi (Ibalgin Baby).

Složení
Léčivou látkou je Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

Nejprodávanější

MUCONASAL PLUS

1,18MG/ML NAS SPR SOL 1X10ML

Cena: 119,00 Kč Koupit


Niquitin mini 4mg pas.cmp.3x20ks

Cena: 393,00 Kč Koupit


BIODERMA Atoderm Intensive Baume 500 ml

Cena: 425,00 Kč Koupit


MILGAMMA N

CPS MOL 100X40/90/

Cena: 445,00 Kč Koupit


VICHY Liftactiv Collagen Specialist 16 denní

krém 50 ml

Cena: 655,00 Kč Koupit


NIQUITIN MINI

4MG PAS CMP 1X20

Cena: 145,00 Kč Koupit