Coldrex MAXGrip Lesní ovoce 10 sáčků

Doporučujeme

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce 10 sáčků
Výrobce: SMITHKLINE BEECHAM S.A., ALCALA DE HENARES, MADRID (E)
Kód zboží: 3350254
Kód SÚKL: 172760
HEM:
ATC: N02BE51
Obsahuje: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 10,00 %
Cena bez DPH: 180,91 Kč
Cena: 199,00 Kč
Kusů:
 Dodatečné informace

Volně prodejný léčivý přípravek.
Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Informace o zboží

Coldrex MaxGrip horký nápoj

Horký nápoj Coldrex MaxGrip s příchutí lesního ovoce patří do kategorie extra silných léků proti příznakům chřipky a silného nachlazení. Jediná dávka Coldrexu MaxGrip obsahuje maximální množství paracetamolu. Účinky přípravku Coldrex MaxGrip (coldrex čaj):
snižuje horečku
tlumí bolesti
uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny
dodává i vitamin C, který posiluje imunitní systém
Přípravek neovlivňuje pozornost a schopnost soustředit se na práci a řízení motorových vozidel. Je vhodný pro děti od 15 let.

Charakteristika: Coldrex MaxGrip horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Coldrex též obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí. Léčivé látky v Coldrexu MaxGrip nezpůsobují ospalost.

Indikace: Coldrex je vhodný pro dospělé a mladistvé k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky, silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění. Coldrex MaxGrip odstraňuje bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku.

Užívejte 1 sáček každých 4–6 hodin, maximálně však 4 sáčky denně. Vysypte obsah sáčku do sklenice, přelijte horkou vodou a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. V případě potřeby přidejte studenou vodu, podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem a vypijte. Přípravek užívejte bez konzultace s lékařem maximálně 7 dnů. Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků (horečka, bolest) nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem.