Walmark Proenzi 3 plus tbl.180+45 Promo 2020 CZE

Doporučujeme

Walmark Proenzi 3 plus tbl.180+45 Promo 2020 CZE
Výrobce: WALMARK (CZ)
Kód zboží: 3846509
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 414,78 Kč
Cena: 477,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Kloubní výživa pro zdravé chrupavky, kosti, šlachy a vazy. Proenzi 3 Plus obsahuje kombinaci tří základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou vlastní lidskému tělu. Proenzi účinně působí ve všech kloubech – kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Pozitivní efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce.

glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání (kosti, vazy a šlachy)
Unique MSM®
ExPur complex, který je složen z kolagenu typu II a vitaminu C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky

Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety denně (možno užít i najednou), děti od 12 let 1 tabletu denně nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců a je možné několikrát ročně zopakovat.
Složení

Glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, Unique MSM® 300 mg, kolagen typu II 6,7 µg, vitamin C 4 mg v jedné tabletě.

Glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů), stearát hořečnatý (látka protispékavá), hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor), talek, kolagen typu II, methylsulfonylmethan, fosforečnan vápenatý, polyfruktóza, triglyceridy, mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, hrachový škrob, kyselina L-askorbová.
Upozornění

Není vhodné pro děti do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Zbarvení tablety je způsobené použitím přírodní složky, není na závadu a nemá vliv na kvalitu přípravku.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce:
Výrobní závod Walmark, a.s.
Polní 836
739 61 Třinec
Česká Republika

Walmark, pobočka pro ČR a SR:
Kavčí Hory Office Park
Na Hřebenech II 1718
140 00 Praha 4
ČESKÁ REPUBLIKA