VICHY MINÉRAL 89 HYALURON-BOOSTER Vánoce 2021

VICHY MINÉRAL 89 HYALURON-BOOSTER Vánoce 2021
Výrobce: VICHY (F)
Kód zboží: 4651833
HEM:
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 668,60 Kč
Cena: 809,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

VICHY MINÉRAL 89 HYALURON-BOOSTER Vánoce 2021
Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster vánoční balení obsahuje:

Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster (50 ml)
Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster Oční (15 ml)

Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster: jedinečná kombinace Vichy Mineralizující termální vody vůbec poprvé v koncentraci 89 % ve spojení s kyselinou hyaluronovou přírodního původu.
Minéral 89 Hyaluron-Booster posiluje funkci kožní bariéry a působí tak proti agresorům jako je znečištění, stres nebo únava. Den po dni pleť vypadá více hydratovaná, tonizovaná a jasnější jako kdyby zářila zdravím.
Pro všechny typy pleti.
Použitím Minéral 89 Hyaluron-Boosteru jako prvního kroku každodenní péče dochází k posílení funkce kožní bariéry proti vnějším a vnitřním agresorům.

Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster Oční posiluje kožní bariéru oblasti očí, napomáhá vyhlazovat jemné linky a redukovat výskyt tmavých kruhů pod očima a dosáhnout tak více odpočatého vzhledu.
Unikátní kombinace 89 % Mineralizující termální vody Vichy s kyselinou hyaluronovou přírodního původu a s čistým kofeinem.
Dávkování a způsob užití
aplikujte Minéral 89 Hyaluron-Booster dle potřeby na čistou pleť ideálně jako první krok vaší každodenní péče. Dávkujte 1-2 pumpičky dle potřeby. Jemně vklepejte konečky prstů, čímž aktivujete mikrocirkulaci.
Rovnoměrně rozetřete po celé tváři. Rozetřete jemným pohybem vzhůru od středu obličeje ke konturám.
Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster Oční: na bříška prstů kápněte kapku boosteru a rozetřete ji kolem oblasti očního okolí - 3 poklepání nad a pod každé oko.
Jemně rozetřete postupně každou kapku do kontury očí pomocí 2 prstů tak, aby se tlakem odstranily váčky. Prstem vyhlazujte z vnitřní do vnější strany v oblasti pod očima a na víčkách, abyste redukovali jemné linky.