VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST
Vánoce 2022

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST
Výrobce: VICHY (F)
Kód zboží: 4807021
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 1 168,60 Kč
Cena: 1 414,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Vichy Liftactiv Collagen Specialist vánoční dárkové balení

Dárkový set VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST je určen pro komplexní péči proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti. Dárkové balení obsahuje zpevňující denní péči Liftactiv Collagen Specialist a korekční noční péči Liftactiv Collagen Specialist. Tyto produkty jsou plné nejúčinnějších aktivních látek přírodního původu používaných v dermatologii a napomáhají pleti v boji proti stárnutí.

Liftactiv Collagen Specialist denní krém
Krém má nové vylepšené složení, obsahuje prokolagenové peptidy. Je určen pro ženy, které hledají antiageingový účinek pro korekci všech známek ztráty kolagenu v pleti. Kompenzuje viditelnou ztrátu kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti - obsahuje peptidy, kyselinu hyaluronovou a Vichy termální vodu.

Krémová textura, která se pocitově mění na pudr.
Pleť pociťuje komfort a hydrataci.
Rychle se vstřebává, nelepí a nemastí.

Obsah balení je 50 ml.

Liftactiv Collagen Specialist noční krém
Krém napomáhá chránit pleť před účinky agresivních činitelů. Během dne je pokožka vystavena působení agresivních činitelů, které mají negativní vliv na pokožku a způsobují stárnutí kolagenových vláken, tedy známky stárnutí včetně nerovnoměrné pokožky vyvolané UV zářením. Obsahuje zpevňující peptidy a rozjasňující vitamín Cg + Resveratrol přírodního původu, které v noci posilují pokožku proti agresivním činitelům. Tento krém je doporučen ženám, které hledají mimořádné účinky proti stárnutí pleti a dokonale zdravou pokožku.

Pomáhá bojovat proti nerovnoměrnému tónu pleti.
Je určený pro všechny typy pleti.
Napomáhá ke zpevnění pokožky a zářivější pleti.

Obsah balení je 50 ml.