Revalid Stimulating Shampoo 200 ml

Revalid Stimulating Shampoo 200 ml
Výrobce: TEMMENTEC AG, SUMISWALD (CH )
Kód zboží: 3778447
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 219,83 Kč
Cena: 266,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Revalid® Stimulating Shampoo s klinicky prověřenou aktivní složku Redensyl® posiluje vlasy a připravuje je na ošetření proti vypadávání vlasů produktem Revalid® Regrowth Serum.
Šampon vlasy šetrně umyje, zvlhčuje, stimuluje jejich růst a zmírňuje podráždění pokožky.

Redensyl® obsahuje dvě patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a z listů zeleného čaje v kombinaci se zinkem a glycinem. Redensyl® obnovuje a urychluje růst vlasů,
snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu. Navíc zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy.

Revalid Stimulating Shampoo dále obsahuje rostlinný extrakt z pelyňku rostoucího v horských oblastech Švýcarska s antioxidačními esenciálními oleji,
které doplňují regenerační efekt zprostředkovaný aktivní látkou Redensyl® a chrání pokožku před nadměrným maštěním. Aminokyseliny a panthenol hydratují vlasy a suchou pokožku hlavy a stimulují obnovu kožních buněk.
Složení je také obohaceno o hydratující složky. Vitamin E vyživuje vlasy od kořínků, díky čemuž jsou zdravější, lesklejší a nešediví tak brzy.
Pentavitin® reguluje a udržuje vlhkost pokožky, snižuje suchost pleti a její podráždění. Přírodní čisticí složka Amisoft® má vynikající čisticí a pěnící vlastnosti.

Upozornění:
V případě vniknutí přípravku do očí vypláchněte důkladně oči vodou.
Uchovávejte mimo dosah dětí.