Preventan Akut 30 tablet

Preventan Akut 30 tablet
Výrobce: SVUS PHARMA A.S., HRADEC KRÁLOVÉ (CZ)
Kód zboží: 8595103952100
HEM:
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 138,26 Kč
Cena: 159,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Doplněk stravy.

Informace o zboží

Preventan Akut rychlá a účinná ochrana v době chřipek a nachlazení

Chrání proti virům, účinný proti bakteriím

Výrazně pomáhá zkrátit dobu léčby a zmírňuje průběh onemocnění

Posiluje imunitní systém celkově i lokálně (sliznice)

Podporuje obranyschopnost organizmu

Charakteristika:
Preventan Akut obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek s empiricky ověřenou účinností. Účinnost Preventanu Akut spočívá v aktivaci imunitního systému zejména na sliznicích. Klinické studie potvrdily nárůst sekrečního IgA o 60 % při užívání Preventanu Akut. Výskyt IgA na sliznicích je důležitý, protože brání průniku virů a bakterií do organizmu. Preventan Akut významným způsobem aktivuje také další části imunitního systému a napomáhá posílit obranyschopnost organizmu. Již druhý den se zvyšuje počet bílých krvinek (bojovníků proti infekci). Díky přídatné látce (B-cyklodextrin) se tak děje velmi rychle. Pomocí zvláštní technologie výroby tablet se přípravek pomalu rozplývá v ústech, a tím je zajištěné optimální vstřebávání účinných látek. Preventan Akut nemá nežádoucí účinky a jeho užívání je naprosto bezpečné. Preventan Akut není návykový, neukládá se v organizmu, a proto je možné jej užívat dlouhodobě.

Kdy užívat Preventan Akut?
Preventan Akut doporučujeme užívat zejména v době zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení. Preventan Akut pomáhá rychle, proto je možné jej začít užívat i ve chvíli, kdy onemocnění již propuká. Díky rychlému nástupu účinku Preventan Akut pomůže!
Budete-li s Preventanem Akut spokojeni, doporučte jej svým přátelům!!!

Složení:
Nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy, B-cyklodextrin, dále mikrokrystalická celulóza, kyselina citronová, laktóza, sacharóza, stearan hořečnatý, talek. Jedna tableta obsahuje 1 mg účinné složky umocněné B-cyklodextrinem, který zajišťuje nejen rychlé vstřebávání účinných látek, ale i jejich maximální využití organizmem.

Upozornění:
Preventan Akut je určen pro děti od 3 let (z důvodu nebezpečí vdechnutí). Přípravek může být užíván i dlouhodobě.
Vzhledem ke stimulaci imunitního systému se nedoporučuje užívání Preventanu Akut u osob po transplantaci lidských orgánů.
V období prvního trimestru těhotenství (první tři měsíce) Preventan Akut nedoporučujeme užívat. Zastáváme obecné pravidlo, kdy v této době nejsou doporučeny žádné léky ani doplňky stravy, pokud nejsou určeny speciálně pro toto období.

Dávkování:
2 tablety denně, ráno a večer.
Nechte volně rozplynout v ústech.
Balení:
30 tablet