NOVEXPERT HALURON BOOSTER SERUM
30ML

NOVEXPERT HALURON BOOSTER SERUM
Výrobce: Laboratories Novexpert (F )
Kód zboží: 4651924
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 1 032,23 Kč
Cena: 1 249,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Péče propojující sílu přírody se špičkovými technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů, vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky.
Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky nacházející se přirozeně v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které se přirozeně vstřebávají do naší pokožky.
Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy.
Značka Novexpert je certifikována společností ECOCERT.

Booster sérum s kyselinou hyaluronovou (3,2%) pro dehydratovanou pleť s jemnými vráskami, která ztrácí elasticitu.
Hlavní aktivní látka pro estetickou medicínu, kyselina hyaluronová, je nyní dostupná v tomto vysoce koncentrovaném séru. Booster sérum obsahuje 4 velikosti kyseliny hyaluronové pro zesílení jejího účinku v různých epidermálních vrstvách pleti.
Sérum vyplňuje vrásky, hydratuje a zjemňuje pleť. Lze aplikovat také cíleně: vějířkovité vrásky na vnějších stranách očí, vrásky v okolí rtů ... a/nebo příležitostně: před večerní akcí, cestou letadlem …
100% přírodní složení.
Celkové množství kyseliny hyaluronové obsažené v této lahvičce odpovídá množství 40 injekcí kyseliny hyaluronové obecně používaných v estetické medicíně.
Hypoalergenní. Bez konzervantů. Bez silikonů. Bez PEG. Neobsahuje složky živočišného původu.

Výsledek
Již po prvním použití je pleť pružnější. Vrásky jsou vyplněné již za 28 dnů.