NOVEXPERT CARAMEL CREAM SVETLY/ IVORY
30ML

NOVEXPERT CARAMEL CREAM SVETLY/ IVORY
Výrobce: Laboratories Novexpert (F )
Kód zboží: 4652054
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 495,04 Kč
Cena: 599,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Péče propojující sílu přírody se špičkovými technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů, vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky.
Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky nacházející se přirozeně v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které se přirozeně vstřebávají do naší pokožky.
Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy.
Značka Novexpert je certifikována společností ECOCERT.

Řada PRO-MELANIN pro omlazení pleti a zjemnění rozdílů v pigmentaci.

BB krém odstín IVORY
Jedinečný přípravek s dvojím účinkem: make-up i péče o pleť. Tento pečující BB krém hydratuje a působí proti stárnutí pleti. Obsahuje rozjasňující složky pro přirozeně opálenou, zdravě rozzářenou a bezchybnou pleť po celý rok.
Aktivní látky stimulují melanin a prodlužují opálení pleti. Patentovaný omlazující komplex látek mořské řasy a cukru v kombinaci s čistou kyselinou hyaluronovou viditelně sjednocuje barvu pleti.
Pro milovníky přirozeného vzhledu, tzv. „nahého líčení“. Vhodný pro všechny typy pleti. Lze kombinovat s různým množstvím vašeho běžného denního krému.
Hypoalergenní. Bez konzervantů. Bez silikonů. Bez PEG. Neobsahuje složky živočišného původu.

Výsledek
Zdravě opálený vzhled již po prvním použití. Vyhlazená pleť a stimulace kolagenu za 21 dnů.