GS Condro DIAMANT tbl.100+50 dárek 2020 ČR/SK

Akce

GS Condro DIAMANT tbl.100+50 dárek 2020 ČR/SK
Výrobce: GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, A.S. (CZ)
Kód zboží: 3990158
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 442,61 Kč
Cena: 509,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Jako 1. a jediný přípravek v ČR pečuje nejen o kloubní chrupavky, ale také díky revolučnímu komplexu FORTESCIN o okolí kloubu: kloubní pouzdra, vazy a šlachy.

Maximální péče

Základem všech kloubních přípravků GS Condro je glu-kosamin sulfát - základní stavební molekula tzv. proteoglykanu - látek přirozeně zajišťujících pružnost a zároveň výživu kloubní chrupavky. Je také základní součástí kloubního mazu.
V přípravku GS Condro nové generace je v denní dávce obsaženo 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-QR. Originální kvalita Clini-QR je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.

Revoluční komplex FORTESCIN je kombinace:

Speciální látky aescinu (extrakt Aesculus hippocastanum) v denní dávce 40 mg. Aescin přispívá ke správnémukrevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také přispívá ke zlepšení oběhu tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkula-ce tkání).
Vitaminu C v denní dávce 12 mg, který je důležitý pro správnou tvorbu pevné kolagenní sítě chrupavek a menisků.

Díky tomuto novému složení GS Condro nové generace podporuje nejen správnou funkci kloubního, ale i pojivového aparátu.

S GS Condro nové generace stačí pro dosažení žádoucího efektu užívat 1x denně pouhé 2 tablety, děti od 12 let 1 tabletu denně. Tablety je možné užívat najednou nebo ve dvou denních dávkách.
Tablety lze užít kdykoliv během dne, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Možné je užívat i 2x denně 1 tabletu.

Z podstaty účinných látek vyplývá, že příznivé působení se může projevit pouze při pravidelném dlouhodobém užívání, proto jevelmi důležité užívat GS Condro nové generace alespoň 2 měsíce. Tuto dvouměsíční kúru opakujte 3x ročně. Pro maximální účinek je vhodné užívat přípravek trvale, zejména pokud jsou klouby silně namáhány.


Výživová složka


v 1 tabletě


ve 2 tabletách


% RVH ve 2 tabletách

Krystalický glukosamin sulfát.2KCl