CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM 200ml

CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM 200ml
Výrobce: PARENTERAL A.S. (CZ )
Kód zboží: 8595218200394
HEM: Čestné prohlášení
Dodání: 1-2 dny
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 276,86 Kč
Cena: 335,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Konopný šampon při lupénce zklidňuje vlasovou pokožku a odstaňuje šupení kůže. Navíc vlasovou pokožku vyživuje a tím omezuje vypadávání vlasů. Dodává jim objem a lesk. Obsahuje konopný olej a síru.

EKZÉM-LUPY konopný šampon je vysoce účinný šampon při projevech ekzému a zvýšené tvorbě lupů napomáhá k rychlému zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Pravidelným používáním udržuje pokožku v dobrém stavu a posiluje její odolnost.

Složení
Extrahovaný konopný olej, vitamin E, quercetin.

Jak používat
Přiměřené množství šamponu jemně vmasírujte do mokrých vlasů, nechte 5-10 minut působit a důkladně opláchněte. Prvních 14 dní používejte přípravek nejlépe ob den, následně podle potřeby, ale nejméně 2x týdně.

Upozornění
Doporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů. Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Balení
200 ml

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Výrobce:
Parenteral a. s.
Přívozní 1054/2, 170 00 Praha 7-Holešovice