CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 30ml
Výrobce: PARENTERAL A.S. (CZ )
Kód zboží: 8595218200431
HEM: Čestné prohlášení
Dodání: 1-2 dny
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 195,04 Kč
Cena: 236,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční, 30 ml
DOPORUČENÁ APLIKACE PŘI: lehkých i těžších zánětlivých formách akné v oblasti obličeje i dalších částí těla (krk, hrudník, záda)

Konopný krém na akné noční je lehký regenerační krém s antibakterálními a protizánětlivými účinky. Brání ucpávání pórů a tím tvorbě akné. Obsahuje konopný olej, síru a retinol. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

CutisHelp PÉČE PŘI AKNÉ
Pravidelným ošetřením je možno docílit výrazného zlepšení celkového stavu a vzhledu aknózní pleti, která se vyhlazuje a je aktivně chráněna před vznikem komedomů i akutních zánětlivých ložisek v podkoží přípravky jsou vhodné i pro ženy v období těhotenství a kojení.

DOPORUČENÁ APLIKACE PŘI:
lehkých i těžších zánětlivých formách akné v oblasti obličeje i dalších částí těla (krk, hrudník, záda)

AKTIVNÍ SLOŽKA:
Klíčovou složkou přípravku jsou bioaktivní látky extrahovaného konopného oleje, které ve vyvážené kombinaci s dalšími farmaceutickými součástmi (retinol, síra) vytvářejí velmi účinný komplex, který v kůži přímo ovlivňuje procesy vzniku akné.

CHARAKTERISTIKA:
Vysoce účinný přípravek, speciálně vytvořený pro noční ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže, kde napomáhají zklidnění zánětu a výraznými antiseptickými vlastnostmi působí proti přemnoženým bakteriím (Propionibacterium acnes). Komplex bioaktivních látek přispívá k regulaci nadměrné produkce kožního mazu i množení a rohovatění buněk ve folikulech (chlupových váčcích), jejichž shluky ucpávají vývody mazových žláz a způsobují vznik komedomů, a v zanícené oblasti kůže urychluje její regeneraci a zabraňuje vzniku nežádoucích jizev. Krém kůži zároveň intenzivně hydratuje a poskytuje jí nezbytné výživné látky pro zajištění zdravého vzhledu a funkcí.

POUŽITÍ:
1/ čištění pleti
-před každou aplikací krémů (ráno i večer) pleť nejprve ošetřete čistící emulzí pravidelné čištění je nezbytnou součástí úspěšné péče o pleť při akné
2/ aplikace krémů
-na čistou a suchou pokožku pečlivě rozetřete krém v obvyklém množství jako v případě klasických kosmetických přípravků nepoužívejte v oblasti očí!
-během dne pleť ošetřujte denním krémem AKNÉ a na noc aplikujte AKNÉ krém noční u těžších projevů akné je pro docílení žádoucího efektu nezbytná kombinace obou krémů

INFORMACE:
Doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, neboť působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.
Vlivem konkrétní odrůdy konopného semene se jednotlivé šarže krému i masti mohou lišit zbarvením vzhledem k přirozeným vlastnostem extrahovaného konopného oleje.

Složeni všech produktů CutisHelp odpovídá farmaceutickým zvyklostem přípravky jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a neobsahuji žádné halucinogenní či návykové složky ani nepřirozené konzervační látky (např. parabeny).

-veškeré receptury přípravků CutisHelp jsou vytvářeny týmem lékařů a farmaceutů tak, aby vyhovovaly náročným potřebám poškozené kůže i postižené a přecitlivělé pleti

-k základní aktivní látce, extrahovanému konopnému oleji špičkové farmaceutické kvality, se přidávají nedráždivé, především lékopisné komponenty, což zaručuje nadstandardní snášenlivost všech přípravků

-cílem ošetření je zlepšení a udržení dobrého stavu pleti bez vedlejší zátěže organismu

-CutisHelp je ověřena, úspěšně používána a doporučovaná odbornými lékaři v rámci ambulantní, klinické i lázeňské dermatologické péče.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Výrobce:
Parenteral a. s.
Přívozní 1054/2, 170 00 Praha 7-Holešovice