Avene Sun Sprej SPF50+ 200ml

Avene Sun Sprej SPF50+ 200ml
Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE (F)
Kód zboží: 2830801
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 329,75 Kč
Cena: 399,00 Kč
Kusů:
 

Informace o zboží

Péče a výživa v jediném přípravku. Avene Sprej SPF 50+ chrání pokožku před slunečním zářením. Díky inovativní lehké fluidní textuře poskytuje dlouhotrvající hydrataci (až 6 hodin od aplikace), navrací pokožce komfort a zabraňuje vysušování.
Sprej je hypoalergenní, a je tak vhodný i pro citlivou pokožku. S voděodolným složením a bez parfemace.

Výsledek:
chrání pokožku před slunečním zářením
zajišťuje dlouhodobou hydrataci pokožky
naraví pocit komfortu.

Složení
Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avene.

Použití
Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: 12 stisků spreje na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď. 24 stisků spreje na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění
Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.
Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).