ACYLPYRIN S VITAMINEM C
320MG/200MG TBL EFF 12

ACYLPYRIN S VITAMINEM C
Výrobce: HERBACOS-BOFARMA, s.r.o., Pardubice (CZ )
Kód zboží: 4838091
Kód SÚKL: 267276
HEM:
ATC: N02BA51
Obsahuje: Kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik
Farmakoterapeutická skupina: Jiná analgetika a antipyretika | Kyselina acetylsalicylová a deriváty
Dostupnost: SKLADEM
DPH: 12,00 %
Cena bez DPH: 102,68 Kč
Cena: 115,00 Kč
Kusů:
 

Dodatečné informace

Volně prodejný léčivý přípravek.
Pečlivě pročtěte příbalové informace!

Informace o zboží

ACYLPYRIN + C šumivé tablety působí proti bolesti a snižují horečku. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou, která podporuje obranyschopnost organismu a urychluje překonání chřipkových onemocnění. Šumivé tablety ACYLPYRIN + C se užívají ke snížení zvýšené tělesné teploty a k úlevě od bolesti kloubů a svalů při chřipce a nachlazení. Dále jsou vhodné při bolestech hlavy, zubů, zad a bolestivé menstruaci. Přípravek ACYLPYRIN + C je určen pro dospělé a mladistvé od 16 let.

Dávkování: Dospělí a mladiství od 16 let užívají 1 tabletu v jednotlivé dávce, kterou je možné opakovat dle potřeby po 4 hodinách. Maximální denní dávka je 6 tablet.

Složení: Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 320 mg a acidum ascorbicum 200 mg v 1 šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, monohydrát laktosy, draselná sůl acesulfamu a kyselina fumarová.

Nejprodávanější

MILGAMMA N

CPS MOL 100X40/90/0

Cena: 515,00 Kč Koupit


PARALEN

500MG TBL NOB 24

Cena: 49,00 Kč Koupit


IBALGIN

400MG TBL FLM 96

Cena: 155,00 Kč Koupit


IBALGIN RAPIDCAPS

400MG CPS MOL 30

Cena: 145,00 Kč Koupit


Acylpyrin 500mg tbl.nob. 10x500mg

Cena: 49,00 Kč Koupit


Anopyrin 400mg tbl.10x400mg

Cena: 89,00 Kč Koupit