SCANDERRA GmbH (D)

MEGASMILE BLACK WHITENING
2 KS ZUBNI KARTACEK

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening - duopack - s patentovanou technologií aktivního uhlí. Neutralizuje odolná zabarvení na zubech přirozeným způsobem a zesvětluje zuby bez pomoci chemických přídavných látek. Přirozeně zářivý úsměv bez patiny.

Dodáváme do 1-2 dnů

Cena: 183,00 Kč

MegaSmile Dentální sníh 50ml Sprej

MegaSmile Dentální sníh roztaje na povrchu zubů, dostane se přitom až do zadních částí zubů. V místech, která jsou velmi těžko přístupná při běžné dentální hygieně, nechá spolehlivě působit vysoce aktivní účinné látky. Pro okamžitou a rychlou aplikaci.

Dodáváme do 1-2 dnů

Cena: 349,00 Kč

MegaSmile Zubní kartáček Black Whitening Loop 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Loop je nejlehčím zubním kartáčkem na světě s objemnější rukojetí! Celý designový zázrak ze Švýcarska váží pouhých 17 gramů. Drží se jemně v prstech a přitom pevně sedí v dlani. Obsahuje aktivní uhlí.

Dodáváme do 1-2 dnů

Cena: 210,00 Kč

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Ortho obsahuje měkká vlákna s aktivním uhlím a s technologií ACP. Doporučeno pro citlivé zuby a při problémech s dásněmi.

Dodáváme do 1-2 dnů

Cena: 183,00 Kč

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening SOFT 2ks

MegaSmile zubní kartáček Black Whitening Soft obsahuje měkká vlákna s aktivním uhlím, jedná se o revoluční metodu Black Whitening.

Dodáváme do 1-2 dnů

Cena: 210,00 Kč

Nejprodávanější

V současné době zde není žádné zboží.