APOTEX NEDERLAND B.V., Leiden (NL)

Apo-Ibuprofen 400 mg
por.tbl.flm.100x400 mg

Apo-Ibuprofen je lék k vnitřnímu užití, který obsahuje jako účinnou látku ibuprofen. Užívá se jako při drobných poúrazových a pooperačních bolestech.

Skladem

Cena: 129,00 Kč

Apo-Ibuprofen 400mg
por.tbl.flm.30x400mg

Apo-Ibuprofen je lék k vnitřnímu užití, který obsahuje jako účinnou látku ibuprofen. Užívá se jako při drobných poúrazových a pooperačních bolestech.

Skladem

Cena: 56,00 Kč

APO-IBUPROFEN RAPID 400MG
POR CPS MOL 10X400MG

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dodáváme do 1-2 dnů

Cena: 51,00 Kč

APO-IBUPROFEN RAPID 400MG
POR CPS MOL 20X400MG

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Skladem

Cena: 99,00 Kč

Akční nabídka

Bioderma Photoderm Autobronzant Sprej

150ml

Cena: 355,00 Kč Koupit


VICHY Dercos šampon ENERGIZING 400ml

Cena: 395,00 Kč Koupit


Celaskon 500mg červený pomeranč

por.tbl.eff.3x10

Cena: 169,00 Kč Koupit


Neo-Angin bez cukru

24 pastilek

Cena: 128,00 Kč Koupit

Nejprodávanější

Apo-Ibuprofen 400mg

por.tbl.flm.30x400mg

Cena: 56,00 Kč Koupit


APO-IBUPROFEN RAPID 400MG

POR CPS MOL 20X400MG

Cena: 99,00 Kč Koupit


Apo-Ibuprofen 400 mg

por.tbl.flm.100x400 mg

Cena: 129,00 Kč Koupit